Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak dopadlo rozlosování na turnaj Pepy Pazderny 2017?

27. 8. 2017

       Skupina   A

                             1.  TGV

                             2.  Naftˇáci

                                   3.  SSC Ostrava

                                       4.  PRS

                                5.  TJ - Kokin

 

 

 

     Skupina    B

                                      1.  TJ Nová Bělá

                                2.  Boca

                                      3.  FC Zadaři

                                4.  Proskovice

                                      5.  FC Beercelona

                                       

 

 

 

 

 

 

Losování proběhlo na hřišti pod přísným okem :  Davida Paličky (Boca), Lukáše Bogdy (Pros.), Petra Paličky ( Pros.), Jirky Tichého (Pros.), Lukáše Paličky (SSC Ostrava), Dana Matěje (PRS) a Davida Lyčky (Pros.)!!!! 

 

 

Časový rozpis zápasů ve skupinách:                                                                                                   (Časy jsou čistě orientační, nelze se podlenich řídit přesně!!! )                             
                                       

Hřiště skupiny  A  :                   

1.     9:10h   TGV  - Naftˇáci           (1 - 2)

2.     9:35h   SSC Ostrava - PRS        (3 - 4)

3.    10:00h     TGV  -  TJ - Kokin      (1 - 5)

4.    10:25h     Naftˇáci  - SSC Ostrava      (2 - 3)

5.    10:50h     PRS  -  TJ - Kokin     (4 - 5)

Rozhodčí půjde pískat skupina B!

6.    11:15h      TGV  -  SSC Ostrava    (1 - 3)

7.    11:40h       Naftˇáci  -  PRS   (2 - 4)

8.    12:05h       TJ - Kokin  -  SSC Ostrava   (5 - 3)

9.    12:30h      TGV  -  PRS   (1 - 4)

10.  12:55h      Naftˇáci  - TJ - Kokin  ( 2 - 5)

       (Pak následuje 20min.  pauza !!!!!)

   

 

Hřiště skupiny  B   :

1.     9:10h   TJ Nová Bělá  -  Boca    (1 - 2)

2.     9:35h    FC Zadaři  - Proskovice       (3 - 4)

3.    10:00h    TJ Nová Bělá  - FC Beercelona     (1 - 5)

4.    10:25h     Boca  -  FC Zadaři     (2 - 3)

5.    10:50h    Proskovice  -  FC Beercelona    (4 - 5)

Rozhodčí půjde pískat skupinu A!

6.     11:15h      TJ Nová Bělá  -  FC Zadaři    (1 - 3 )

7.     10:40h       Boca  -  Proskovice   (2 - 4)

8.     12:05h       FC Beercelona  - FC Zadaři   (5 - 3)

9.     12:30h       TJ Nová Bělá  -  Proskovice  (1 - 4)

10.   12:55h        Boca  -  FC Beercelona  (2 - 5)

   (Pak následuje 20min.  pauza!!!)

 

   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA