Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak dopadlo rozlosování na turnaj Pepy Pazderny 2018?

31. 7. 2018

       Skupina   A

                             1.  TJ - Kokin

                             2.  FC Beercelona

                                  3.  Naftˇáci

                                       4.  Proskovice

                               5.  TJ Sokol Stará Bělá

 

 

 

     Skupina    B

                                      1.  FC Zadaři

                                2.  SSC Ostrava

                                      3.  TGV

                                4.  Boca

                                      5.  TJ Nová Bělá

                                       

 

Losování proběhlo na hřišti pod přísným okem : Petra Paličky (Hlavní organizátor turnaje), Tomáše Paličky (Boca), Pavla Zahnaše (Naftˇáci) a Davida Lyčky (přihlížející na nemocenské)!!!! 

 

 

 

Časový rozpis zápasů ve skupinách:                                                                                                   (Časy jsou čistě orientační, nelze se podlenich řídit přesně, je nutno sledovat sled zápasů!!! )                             
                                       

Hřiště skupiny  A  :                   

1.     9:00h    TJ - Kokin - FC Beercelona           (1 - 2)

2.     9:25h    Naftˇáci - Proskovice       (3 - 4)

3.     9:50h    TJ - Kokin - TJ Sokol Stará Bělá       (1 - 5)

4.    10:15h    FC Beercelona -  Naftˇáci        (2 - 3)

5.    10:40h     Proskovice - TJ Sokol Stará Bělá     (4 - 5)

Skupiny si prohodí hřiště!!! Rozhodčí píská stále na hřišti A!!!!!

6.    11:05h      TJ - Kokin - Naftˇáci    (1 - 3)

7.    11:30h       FC Beercelona - Proskovice  (2 - 4)

8.    11:55h       TJ Sokol Stará Bělá - Naftˇáci   (5 - 3)

9.    12:20h      TJ - Kokin - Proskovice  (1 - 4)

10.  12:45h      FC Beercelona - TJ Sokol Stará Bělá  ( 2 - 5)

       (Pak následuje 20min.  pauza !!!!!)

   

 

Hřiště skupiny  B   :

1.     9:00h    FC Zadaři - SSC Ostrava    (1 - 2)

2.     9:25h    TGV - Boca       (3 - 4)

3.     9:50h     FC Zadaři - TJ Nová Bělá    (1 - 5)

4.    10:15h    SSC Ostrava - TGV      (2 - 3)

5.    10:40h     Boca - TJ Nová Bělá (4 - 5)

Skupiny si prohodí hřiště!!! Rozhodčí píská stále na hřišti B!!!!!

6.     11:05h      FC Zadaři - TGV   (1 - 3 )

7.     11:30h      SSC Ostrava - Boca   (2 - 4)

8.     11:55h      TJ Nová Bělá - TGV  (5 - 3)

9.     12:20h      FC Zadaři - Boca  (1 - 4)

10.   12:45h       SSC Ostrava - TJ Nová Bělá  (2 - 5)

   (Pak následuje 20min.  pauza!!!)

 

   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář